SIMPLE 8 BS lewy z zabudową BOX stalowy - czarny

KRATKI pl

Nowy

Kominek SIMPLE BOX to połączenie nowoczesnego i ekologicznego wkładu SIMPLE oraz gotowej zabudowy ze stali w kolorze czarnym. Całość stanowi idealną odpowiedź na obecne trendy w architekturze wnętrz. Doskonałe proporcje oraz minimalizm w połączeniu z dwustronną wizją ognia stworzą przytulny klimat, który sprzyja beztroskim rodzinnym spotkaniom.


Więcej szczegółów

6 000,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne

Moc nominalna (kW)                  8,0
Zakres mocy grzewczej (kW)    3.0 - 10.0
Sprawność cieplna (%)             80,0
Średnica wylotu spalin (mm)    200
Spełnia kryteria EKOPROJEKTU  Tak
Przeznaczony do rekuperacji      Nie
Rodzaj paliwa     zalecane sezonowane drewno liściaste o wilgotności ≤20%
Waga (kg)                                   328,0
Emisja CO (przy 13% O 2 ) ≤ podawana w %0,10
Temperatura spalin (℃)              238,0
Max długość polan (cm)              330
Emisja pyłków (pył) (mg/Nm3)    25,0
Zgodność z normą BImSchV 2      Tak
Współczynnik efektywności energetycznej EEI   105,40
Rodzaj przeszklenia                   boczne
Otwieranie drzwi                        w lewo
Materiał wykonania                 żeliwo, stal
Szerokość (cm)                            78,70
Wysokość (cm)                            187,40
Głębokość (cm)                            54,70
Dolot powietrza                              Nie
Wyłożenie komory spalania           Nie
Popielnik                                         Tak
Ozdobna szyba typu glass              Nie
Typ obudowy                                  obudowa modułowa
Model wkładu                                 simple

Zalety

Chcesz szybko odmienić swoje wnętrze mieszkalne, tak żeby nabrało oryginalnego i wyrazistego charakteru? Myślisz o kominku? Ale nie masz jeszcze pomysłu na jego zabudowę?

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Kominek SIMPLE BOX to połączenie nowoczesnego i ekologicznego wkładu SIMPLE oraz gotowej zabudowy ze stali w kolorze czarnym. Minimalizm obudowy sprawia, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Całość stanowi idealną odpowiedź na obecne trendy w architekturze wnętrz. Doskonałe proporcje oraz minimalizm w połączeniu z dwustronną wizją ognia stworzą przytulny klimat.

 

WYJĄTKOWOŚĆ

Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających stworzyliśmy coś zupełnie jedynego w swoim rodzaju. Gotowy kominek SIMPLE BOX przyciąga uwagę swoją oryginalnością oraz czystością formy, a przepiękna wizja ognia płynąca z dwustronnego paleniska zachwyci każdego. Całość zdecydowanie wychodzi poza wszelkie schematy, dzięki czemu nasz produkt doskonale wpisze się w każde wnętrze.

 

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

Wiemy o tym, że jesteś bardzo zapracowaną osobą… Czas to towar deficytowy. Nie masz go zbyt wiele, a pragniesz odmienić oblicze swojego domu?

Rozumiemy to i chcemy żebyś jak najwięcej wolnego czasu poświęcił rodzinie i na własne przyjemności… Dlatego też tak zaprojektowaliśmy nasz produkt, żeby jego montaż był maksymalnie szybki i intuicyjny. Zestaw składa się z wkładu kominkowego SIMPLE, podstawy oraz modułowej obudowy wraz z akcesoriami niezbędnymi do prawidłowej instalacji. Złożenie wszystkie w całości jest niezwykle proste. Kilka godzin wystarczy żebyś cieszył się ciepłą atmosferą i widokiem tańczącego ognia.

 

EFEKTYWNE OGRZEWANIE

Szereg innowacyjnych rozwiązań zastosowanych we wkładzie kominkowym SIMPLE sprawia, że ogrzewając dom naszym urządzeniem masz pewność maksymalnego wykorzystania energii. Moc urządzenia pozwala efektywnie ogrzać powierzchnię nawet 140 m2.

Paląc suchym drewnem liściastym stawiasz także na oszczędność pieniędzy. Niezależne badania jednoznacznie wskazują na drewno, jako jedno z najtańszych źródeł ogrzewania.

 

W ZGODZIE Z NATURĄ

Stawiamy na ekologię! Kupując nasz kominek i stosując prawidłowe metody palenia suchym drewnem drzew liściastych dbasz o środowisko naturalne. Nie przyczyniasz się do powstawania smogu. Wszystko to dzięki temu, że nasze urządzenie spełnia najsurowsze kryteria ekologiczne, z Ekoprojektem oraz niemiecką normą BImSchV 2 na czele.

 

5 LAT GWARANCJI… i nie martwisz się o nic!

Jesteśmy pewni jakości naszych urządzeń. Dlatego oferujemy Ci aż 5-letnią gwarancję na wkład kominkowy. Stawiając na nasz produkt zapewniasz sobie spokój, bezproblemowe użytkowanie i zadowolenie z zakupu.

 

 

Rysunek techniczny

Do pobrania

Karta

malowanieTAK

30 Inne produkty w tej samej kategorii: